Bojnice - RS Hotel Hlboké

o úroveň vyššie
Nový text
Termíny a ceny:
Termín:   
Jednolôžková izba - Economy
Dvojlôžková izba - Economy
Jednolôžková izba s balkónom
Dvojlôžková izba s balkónom
Prístelok dos.os.
Prístelok dieťa 3-12 r.
Dieťa do 3r. (bez lôžka)
Povinné príplatky:
Miestny poplatok osoba nad 18 r./noc:
(+1 €)
Miestny poplatok od 6 do 18 r./noc:
(+0,50 €)
Nepovinné príplatky:
Raňajky servírované:
(+4,00 €)
Raňajky formou bufetu:
(+5,50 €)
Obed:
(+4,50 €)
Večera:
(+4,00 €)
Raňajky servírované do 12 r.:
(+2,80 €)
Raňajky formou bufetu do 12 r.:
(+3,90 €)
Obed do 12 r.:
(+3,20 €)
Večera do 12 r.:
(+2,80 €)
Spolu: 0,00 € 

Bojnice - RS Hotel Hlboké

  •  Typ zájazdu:
  •  Destinácia: Slovensko
  •  Trvanie: 1 noc
  •  Doprava: individuálna
  •  Cena od: 13,00 €

Poloha
Rekreačné stredisko Hlboké leží len štyri kilometre od malebného kúpeľného mesta Bojnice, ktoré sú známe svojím romantickým zámkom a najväčšou ZOO na Slovenku. Okrem týchto lákadiel ponúkajú pre turistov aj ďaľšie atrakcie : termálne kúpalisko s výhľadom na zámok, návštevu Prepoštskej jaskyne – Múzeum praveku, Dinopark – zábavný park pre deti. Stredisko sa nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské vrchy.
Popis
RS Hotel Hlboké ponúka ubytovanie v hotelovej časti a ôsmich chatkách o celkovej kapacite 221 lôžok.Hotelová časť poskytuje ubytovanie v 31 dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej (13 izieb), respektíve dvoch prísteliek (18 izieb). Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), TV so satelitným príjmom.Chatky poskytujú ubytovanie v 2 – 4 lôžkových izbách (jedna chatka má 12 – 14 lôžok). V každej chatke sa nachádzajú 2 hygienické bloky (v každom je sprcha a 2 x WC)
Vybavenie a služby
Wifi pripojenie na internet (vo vstupnej hale na recepcii hotela), káblové pripojenie na internet (vo všetkých spoločenských priestoroch), jedáleň s kapacitou 100 miest (´vybavená školiacou technikou), malá spoločenská miestnosť/bar s kapacitou 40 miest, prednášková miestnosť s kapacitou 40 miest (vybavená školiacou technikou), TV, DVD, Videoprehrávač, prenosné aj vstavané ozvučenie, mikrofón, data projektor, Flip-chart, plátno
K športovému vyžitiu a celkovému relaxu slúži tenisový kurt, basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetky asfaltové), trávnaté futbalové ihrisko, altánok, otvorené ohnisko, detské ihrisko a stolnotenisové stoly.
Rekreačné stredisko Hotel Hlboké je vhodné pre individuálnu turistiku, rodinnú rekreáciu, väčšie kolektívy, organizovanie detských táborov, škôl v prírode, či športových sústredení. Priestory hotela rovnako poskytujú miesto pre konanie seminárov, firemných akcií, rodinných osláv a svadieb.

Linky:
Cenník RS Hotel Hlboké

Dôležitá poznámka !!!
Termín v kalkulátore je len ilustratívny a je potrebné ho odkliknúť kvôli funkčnosti kalkulátora. Potom nezaväzne objednajte.Váš skutočne požadovaný termín uvediete až po kontaktovaní pracovníkom recepcie. Alebo objednajte na adrese:  ck@mado.sk