Nemecko - Drážďany-Moritzburg-Meissen-Postupim-Berlín

o úroveň vyššie
Termíny a ceny:
Termín:   
Cena pre študentov ubytovaných vo viac-lôžkových izbách s raňajkami
Cena pre dospelých ubytovaných v 2-lôžkových izbách s raňajkami
Nepovinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie/pobyt:
(+11,90 €)
Spolu: 0,00 € 

Poznámka:
zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 35 účastníkov. Pre skupinu ponúkame cenu dohodou s možnosťou individuálneho výberu programu.

V cene je zahrnuté:
doprava zájazd.autobusom, 4 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, sprievodca CK, poistenie CK voči insolventnosti, DPH, prehliadka pamiatok podľa programu bez vstupov.

Nemecko7 – dňový autobusový zájazd
  •  Typ zájazdu:
  •  Destinácia:
  •  Trvanie: 7 dní
  •  Doprava: autobusová / individuálna
  •  Cena od: 183,00 €

Program zájazdu:
1. DEŇ: Odchod autobusu zo Slovenska v neskorých večerných hodinách. Cesta zo Slovenska do Čiech s krátkymi bezpečnostnými prestávkami.
2. DEŇ: Cesta po Nemecku. Príchod do Drážďan v dopoludňajších hodinách. Prehliadka Starého mesta: Zwinger, opera, Katedrála P. Márie, Albertinum, radnica. V podvečerných hodinách ubytovanie.
3. DEŇ: Po raňajkách odchod autobusom do Moritzburgu. Prehliadka zámku. Odchod do Meissenu – prehliadka výroby známeho porcelánu. V podvečerných hodinách návrat do hotela. Nocľah.
4. DEŇ: Po raňajkách odchod autobusom do Postupimi. Prehliadka mesta: Cecilienhof, Mramorový palác, Kostol sv. Nikolaja, zámok a park Sanssouci. Presun autobusom do okolia Berlína, ubytovanie a nocľah.
5. DEŇ: Po raňajkách odchod autobusom do Berlína. Príchod do Berlína v predpoludňajších hodinách – prehliadka mesta: ulica Unter den Linden, Národná opera, univerzita, Berlínsky dóm, Bodemuseum, múzeum Pergamon. Nocľah.
6. DEŇ: Po raňajkách pokračovanie v prehliadke mesta: Ríšsky snem, Brandeburská brána, Berlínsky múr, Potsdamer platz. Vo večerných hodinách odchod na spiatočnú cestu. Cesta cez Nemecko.
7. DEŇ: Pokračovanie cesty cez Čechy na Slovensko. Príchod v dopoludňajších hodinách.