Francúzsko - Paríž

o úroveň vyššie
Termíny a ceny:
Termín:   
Cena pre študentov ubytovaných vo viac-lôžkových izbách
Cena pre dospelých ubytovaných v 2-lôžkových izbách
Nepovinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie/pobyt:
(+8,50 €)
Spolu: 0,00 € 

Poznámka:
zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 35 účastníkov. Pre skupinu ponúkame cenu dohodou s možnosťou individuálneho výberu programu.

V cene je zahrnuté:
doprava zájazd.autobusom, 2 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, sprievodca CK, poistenie CK voči insolventnosti, DPH, prehliadka pamiatok podľa programu bez vstupov.

Paríž5 - dňový autobusový zájazd
  •  Typ zájazdu:
  •  Destinácia:
  •  Trvanie: 5 dní
  •  Doprava: autobusová / individuálna
  •  Cena od: 170,00 €

Program zájazdu:
1. DEŇ: Odchod autobusu z parkoviska Zimného štadióna v Prievidzi v ranných hodinách. Cesta cez Čechy, Nemecko s krátkymi bezpečnostnými prestávkami.
2. DEŇ: V ranných hodinách príchod do Paríža. Pešia prehliadka mesta: Námestie Svornosti, Champs Elysées, Elyzejský palác, chrám Madeleine, stará Opera, Gelleries La Fayette s vyhliadkou na mesto, Moulin Rouge, chrám Sacre Coeur, námestie maliarov Place du Tertre na Montmartri. Ubytovanie, nocľah.
3. DEŇ: Po raňajkách prehliadka zámku a záhrad kráľovského sídla vo Versailles. Návrat do Paríža – prehliadka modernej štvrte La Défense a múzea Louvre. Nocľah.
4. DEŇ: Po raňajkách prehliadka mesta: Latinská štvrť, chrám Notre Dame, Radnica, Centre G. Pompidou, Tuilerijské záhrady, plavba loďou po Seine, Invalidovňa, Eiffelovka, Trocadero. Vo večerných hodinách odchod z Paríža. Cesta cez Francúzsko do Nemecka.
5. DEŇ: Pokračovanie v ceste s krátkymi bezpečnostnými prestávkami cez Nemecko, Čechy na Slovensko. Príchod do Prievidze vo večerných hodinách.