Chorvátsko - Drvenik-Gornja Vala

o úroveň vyššie
Termíny a ceny:
Termín:   
1/2 cena ZL s polpenziou a s aktuálnou zľavou
Prístelok dosp.osoba
Prístelok I. 3-12 r.
Prístelok II. 3-12 r.
Dieťa do 3 r. bez lôžka
Povinné príplatky:
Pobytová taxa - dospelá osoba/7nocí:
(+16 €)
Pobytová taxa – dieťa 12–18 r./7nocí:
(+8 €)
Dvojtermín ( pri autobusovej doprave ) - osoba:
(+36 €)
Nepovinné príplatky:
Autobusová doprava - osoba:
(+96 €)
Miestenka - osoba:
(+5 €)
Cestovné poistenie pre účastníkov zájazdov -2 € /osoba/deň:
(+20 €)
Spolu: 0,00 € 

Poznámka
Deti na základnom lôžku platia 100% z ceny základného lôžka
Jedno dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko má ubytovanie zadarmo - platí pri 2 plne platiacich osobách na základnom lôžku v 1/2

V cene je zahrnuté:
7 x ubytovanie, 7 x polpenzia ( raňajky formou bufetu, večere – polievka, výber z troch hlavných jedál, šalátový bufet, dezert, voda, 0,2 l vína alebo piva ), klimatizácia, chladnička, rýchlovarná kanvica, TV Sat, fén, WI-FI, výťah, balkón s výhľadom na more, DPH, poistenie insolventnosti

Drvenik – Gornja Vala – Hotel Ivando ****

  •  Typ zájazdu:
  •  Destinácia: Chorvátsko
  •  Trvanie: 8 dní
  •  Doprava: autobusová / individuálna
  •  Vzdialenosť od pláže: 50 m
  •  Cena od: 231,00 €

Poloha
Hotel je situovaný v Drveniku, časti Gornja Vala, jednom z najkrajších miest Makarskej riviéry, v srdci Dalmácie, takmer na polceste zo Splitu ( 91 km ) do Dubrovníka ( 124 km ). Hotel je vzdialený asi 50 m od krásnej štrkovej pláže. Pláž je lemovaná borovicovým porastom, ktorý vytvára príjemný tieň.
Popis
Recepcia, klimatizovaná reštaurácia, aperitív bar, terasa, výťah, parkovisko. Hotel ponúka ubytovanie v dvoj- a trojlôžkových izbách. Štvorlôžkové izby poskytuje na vyžiadanie v obmedzenom počte. Vybavenie izieb: sprcha s WC, fén, TV, klimatizácia, chladnička, rýchlovarná kanvica, WI-FI, balkón s výhľadom na more.
Stravovanie
Stravovanie je zabezpečené v klimatizovanej reštaurácii hotela. Polpenzia: raňajky formou bufetu , večere – polievka, výber z 3 hlavných jedál, šalátový bufet, dezert, voda a 0,2 l vína alebo piva.
Pláž
Medzi najväčšie prednosti letoviska patria popri kvalitnom ubytovaní aj jeho nádherné štrkové pláže tienené borovicami s pozvoľným vstupom do mora. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie i pre neplavcov.