Chorvátsko - Čaklje

o úroveň vyššie
Vysvetlivky k cenám:
A 2 ( + 1 + 1 ) :  apartmán s jednou spálňou pre 2 osoby (manželská posteľ) s možnosťou jednej, alebo dvoch prísteliek ( rozkladacie lôžko resp. dvojlôžko), so samostatnou kuchynskou časťou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom.

Cena ZL: cena za osobu na základnom lôžku

Upozornenie:  Termíny uvedené v tabuľke kalkulátora platia pre zájazdy s autobusovou dopravou. Pri individuálnej doprave je deň nástupu na pobyt vždy o jeden deň neskôr a deň odchodu o jeden deň skôr oproti termínom uvedeným v tabuľke.
Termíny a ceny:
Termín:   
A2 (+ 1 + 1 ) cena ZL s aktuálnou zľavou
Prístelok dosp.osoba
Prístelok 5-12 r.
1 Dieťa do 5 r. bez lôžka
Povinné príplatky:
Pobytová taxa - dospelá osoba/7nocí:
(+16 €)
Pobytová taxa – dieťa 12–18 r./7nocí:
(+8 €)
Dvojtermín ( pri autobusovej doprave ) - osoba:
(+36 €)
Nepovinné príplatky:
Autobusová doprava - osoba:
(+96 €)
Miestenka - osoba:
(+5 €)
Cestovné poistenie pre účastníkov zájazdov -2 € /osoba/deň:
(+20 €)
Spolu: 0,00 € 

Poznámka
Deti na základnom lôžku platia 100% z ceny základného lôžka
Jedno dieťa do 5 rokov bez nároku na lôžko má ubytovanie zadarmo - platí pri 2 plne platiacich osobách na základnom lôžku v A2

V cene je zahrnuté:
7 x ubytovanie, klimatizácia, spotreba el. energie, plynu, vody, posteľné prádlo - výmena každých 8 dní, uterák na ruky - výmena každé 4 dni, toaletný papier - dopĺňa sa priebežne, resp. na základe vyžiadania, záverečné upratovanie, DPH, poistenie insolventnosti

Čaklje - Vila Sinajko, apartmán ***

  •  Typ zájazdu:
  •  Destinácia: Chorvátsko
  •  Trvanie: 8 dní
  •  Doprava: autobusová / individuálna
  •  Vzdialenosť od pláže: 10 m
  •  Vzdialenosť od centra: 900 m
  •  Cena od: 131,00 €

Poloha
Vila Sinajko sa nachádza v dedinke Čaklje pod pohorím Biokovo a od centra Podgory je vzdialená cca 900 m. Je situovaná v blízkosti malého rybárskeho prístavu bezprostredne pri úzkej štrkovej pláži.
Popis
Vila Sinajko je trojposchodový apartmánový dom. Ubytovanie je možné v dvojlôžkových apartmánoch, v niektorých s možnosťou 3 a 4 prístelky - rozkladacie lôžko. Nachádzajú sa na druhom a treťom poschodí. Apartmány sú priestranné, čisté a účelne vybavené jednoduchým nábytkom. Každý apartmán má vlastnú kuchyňu (rýchlovarná kanvica), sociálne zariadenie (WC, sprcha), klimatizáciu, TV-SAT, Wi-Fi a balkón s výhľadom na more.
Vila je vhodná ako pre dvojice, tak aj rodiny s deťmi.
Stravovanie
Klienti si zabezpečujú stravu individuálne alebo môžu využiť ponuku reštaurácií v blízkosti vily.
Pláž
Čaklje disponuje síce užšou, ale veľmi peknou plážou. Vstup do mora s priezračne čistou vodou je pozvoľný a preto vhodný aj pre rodiny s malými deťmi.
Vyznávači vodných športov si taktiež prídu na svoje – je tu možnosť zapožičať si vodný skúter, lyže, vyskúšať potápanie a pod.
Výskyt morských ježkov je v tejto oblasti minimálny.